0 850 265 04 01  SERVİS TAKİP

Barkod Sistemleri | Kapaklı | Çerkezköy | Tekirdağ

İşyeriniz barkod sistmeleri ve barkodlu yazıcı, barkodlu terazi ve pek çok market otomasyon programları ile daha iyi hizmet veriyor. Şimdi Kapaklı, Çerkezköy ve tüm Tekirdağ genelinde.

Teknoloji - 10 Temmuz 2020 Cuma, 16:27

Barkod Sistemleri | Kapaklı | Çerkezköy | Tekirdağ

İşyerinizin ihtiyacı olan barkod sistemleri şimdi Fatih Bilgisayar farkı ile sizlerle buluşuyor. El ve masa barkod okuyucuları, barkodlu teraziler, barkod yazıcılar ve daha pek çok barkod içiren ürünleri sizlere sunuyoruz.

Barkod Sistemleri Size ne Yarar sağlar?

Bu gün teknoloji sayesinde pek çok iş daha kısa sürede yapılır hale geldi. Teknoloji hayatımızı alişveriş sektöründe de kolay hale getirdi. Ürünlerin satılmasından tartılmasına kadar pek çok alanda barkod sistemleri kullanılır durumda. Barkod sistemleri özellik sebze meyve ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren firmalar için büyük kolaylıklar sağlıyor. Meyve ve sebze reonlarında kuracağınız barkod sistemleri ile barkodlu terazilerden kasa öncesi barkod bastırabilir kasada hızlı geçiş sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde şarküteri reonunda açık olarak sattığınız peynir, zeytin ve pek çok ürünü barkodlu terazi ile tartıp üzerine barkod etiketini yapıştırıp kasaya gönderebilirsiniz.

Barkodlu Terazı Nasıl Çalışır?

Örnek vermek gerekirse bir şarküteri reonundasınız. Tam yağlı beyaz peynir satıyorsunuz. Bir kalıp beyaz peyniri önceden sisteme 202 kodu ile kayıt ettiniz. Peyniri terazinin üzerine koyup 202 kaydı kodladığınızda peynirin satış fiyatı ve kalıbın tutarı ekranda çıkıyor yazdır dediğinizde terazi ürettiği barkodu ürün kodu ile birlikte size çıkartıyor ve ürünü kasaya gönderiyorsunuz. Barkodlu terazilerde ürünleri manuel olarak yükleyip düzenleyeceğiniz gibi ağ tabanlı terazilerde bu işi bir program vasıtası ile de yapabilirsiniz. Bunun için barkodlu terazinin ağ desteği olmalıdır.

Barkodlu sistemlerin satış ve kurulumu için Kapaklı, Çerkezköy ve tüm Tekirdağ bölgesinde Fatih Bilgisayar sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0282 717 0104 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İçerik Görselleri


Barkod Sistemleri | Kapaklı | Çerkezköy | Tekirdağ

Okuduğunuz Barkod Sistemleri | Kapaklı | Çerkezköy | Tekirdağ konulu bu içeriği aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bu içerik 1805 defa incelendi.

Yayın Tarihi : 10 Temmuz 2020 Cuma, 15:44
Editör Davut Atal

 SON EKLENENLER


Saray Cep Telefonu Tamiri

Saray Cep Telefonu Tamiri

Tekirdağ Saray bölgesinde faaliyetlerini yürüten cep telefonu tamir bakım ve teknik servis hizmetleri, sıfır ve ikinci el cep telefonu satışı akseuarları.

29 Nisan 2021 Perşembe, 13:45

incele...

Saray Bilgisayar

Saray Bilgisayar

Tekirdağ Saray bilgisayar tamir bakım ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra Saray bilgisaya mağazası ve Saray ikinci el bilgisayar satışı.

29 Nisan 2021 Perşembe, 13:24

incele...

Çerkezköy Bilgisayar Tamircisi

Çerkezköy Bilgisayar Tamircisi

Çerkezköy bilgisayar tamircisi, bilgisayar tamiri, bilgisayar bakımı ve profesyonel destek hizmetleri Çerkezköy bilgisayar servisi Fatih bilgisayarda.

22 Mart 2021 Pazartesi, 09:06

incele...