0 850 265 04 01  SERVİS TAKİP

Güvenlik Kamera Sistemi

Yüksek Çözünürlüklü IP ve AHD güvenlik kamera sistemleri ile ev iş yerleriniz 24 saat güvenli alanlara dönüşüyor.

Aktuel Teknoloji - 25 Nisan 2020 Cumartesi, 00:00


Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik kamera sistemleri, günümüz de işletme evlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Artan güvenlik ihtiyaçlarının bir parçası olarak ta karşımıza çıkmaktadır.

Güvenlik kamera sistemleri kendi arasında özellik ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir.

AHD GÜVENLİK KAMERALARI

Piyasada en çok kullanılan güvenlik kamera sistemlerinin başında AHD (Analog High Defination) kamera modelleri gelmektedir. Bu kameralar eski Analog kameraların kullandığı aynı koaksiyel kablo üzerinden görüntü aktarmaktadır. Piyasada 1 mp ,1.3 mp, 2mp, 5mp ve 8 Mp kadar çeşitleri bulunmaktadır.

IP GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Ip güvenlik kameraları isminden çağrıştıracağı üzere network tabanlı bir görüntü aktarma protokolünü kullanır. Networ olmasının avantajlarından bir tanesi herhangi bir kayıt cihazına ihtiyaç duymadan direk ağ üzerinden izleme olanağı sağlmasıdır. Kamerayı her hangi bir modeme ethernet ile bağlayıp yazılım üzerinden görüntü elde edebilirsiniz. AHD sistemler gibi bir kayıt cihazına yada görütü kartına ihtiyaç duymaz.

GÜVENLİK KAMERALARININ UZAKTAN İZLENMESİ

Güvenlik kamera sistemlerini mutlak bir ağ üzerinden izlersiniz. AHD sistemlerde DVR cihazına internet bağlamanız durumunda Masaüstü yazılım yada Mobil bir yazılım üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun işyerinizi ve evinizi çok rahat bir şekilde izlersiniz. Uzaktan izleme özelliğinde DVR cihazının sahip olduğu ID yazılım tarafından internet üzerinde bulunur. Her DVR cihazı bağımsız bir ID ye sahiptir. Statik ip gibi eski tip yöntemler artık kullanılmamaktadır.

SATIŞ VE MONTAJ

Firmamız işletme yada evinizin duruma göre hangi tip güvenlik kamera sistemine ihtiyacınız olduğunu belirler , satış ve montajını gerçekleştirir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İçerik Görselleri


Güvenlik Kamera Sistemi

Okuduğunuz "Güvenlik Kamera Sistemi" konulu bu içeriği aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bu içerik 1221 defa incelendi.

Yayın Tarihi : 24 Nisan 2020 Cuma, 00:00

Editör Davut Atal

 Diğer Hizmetlerimiz


Yazılım Sistem Çözümleri

Yazılım Sistem Çözümleri

İhtiyacınız olan müşteri, personel, stok ve teknik servis yazılımlarının yanı sıra pek çok yazılım çözümleri.

incele...

Cep Telefonu Tamir Teknik Servisi

Cep Telefonu Tamir Teknik Servisi

Tüm marka ve model cep telefonlarınız için özel tamir bakım ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

incele...

Bilgisayar Satış Tamir

Bilgisayar Satış Tamir

Her Marka model masaüstü ve laptop bilgisayar satış tamir ve bakım hizmetleri.

incele...